O nás

NEJGarden založil v roce 2000 Martin Chaloupka. Je absolventem Střední průmyslové školy stavební, po několikaleté praxi ve stavebnictví jako mistr a stavbyvedoucí se od roku 1999 věnuje podnikání v zahradnictví, stavebních pracích a závlahových systémech.

Záleží nám nejen na kvalitně odvedené práci dokončené v dohodnutých termínech, ale i na tom, aby spolupráce probíhala v příjemné atmosféře. Rádi bychom Vás přesvědčili o tom, že pojem “zlaté české ruce” není jen vzpomínkou na staré dobré časy. Při naší práci je také zvlášť důležitá komunikace s Vámi, aby výsledek naší práce přesně korespondoval s Vašimi sny o perfektní zahradě.

Technologie jdou neustále dopředu, a ani zahradní systémy a postupy nejsou výjimkou. Baví nás sledovat nové trendy a všechny tyto nově nabyté znalosti přenášet do Vašich zahrad, abyste si mohli užívat komfortu a relaxace po náročných pracovních dnech.

Reference

Zabýváme se instalací automatických zavlažovacích systémů, zakládáním a údržbou zahrad a veškerými stavebními pracemi především na zahradách rodinných domů. Protože za každého nejlépe mluví jeho práce, naši činnost si spíše než v řádcích psaného prohlédnete na fotografiích, které naleznete na našich stránkách.

text5